Doprajte si kúzelný deň s nuru masážou

Nuru masáž považujú mnohí muži za vrchol rozkoše erotických masáží. Čo to vlastne je a prečo sa teší takej obľube?

Telo na telo – poznáte českú herečku Kvetu Fialovú? Mala rada stromy a pri každej vhodnej príležitosti ich objímala, pretože vedela, že jej poskytnú dostatok energie. Ona sa s tými stromami milovala, pretože si obaja aktéri navzájom odovzdávali energiu, a to isté môžete urobiť aj vy s masérkou na nuru masážach. Táto technika spočíva v čo najväčšej dotykovej telesnej ploche, to znamená, že sa na seba môžete obaja doslova prilepiť a odovzdávať si energiu v maximálnej možnej miere.

nahé dievča

Vzájomné maznanie – viete, čo najviac chýba súčasnej populácii? Blízky telesný kontakt. Schválne, kedy ste naposledy niekoho objali, ako strom, len tak, pre radosť? Alebo kedy ste niekoho hladkali vo vlasoch alebo sa jednoducho len priateľsky objali? Väčšinou si ľudia len zo zdvorilosti podávajú ruky, ale to je málo, to nestačí. Kazí nám to okrem iného aj mobilné telefóny, sociálne siete, e-maily a Internet, pretože vo virtuálnej sfére trávia ľudia väčšinu času, a ten by mali využiť naopak pre telesnú – fyzickú blízkosť.

masážny salón

V priebehu nuru masáží sa môžete s dievčaťom navzájom hladkať, maznať sa spolu a užívať si jeden druhého tak, ako nikdy predtým. Toto je najprirodzenejší ľudský prejav, a aj keď nebudete zasúvať penis do vagíny či niekam inam, pôjde o milovanie, o milostné energetické zdieľanie dvoch bytostí v masérskom tantra salóne.

Nuru masáž s výstrekom – nuru masáž vás prevedie tou najkrajšou rozkošou, pretože vám umožní nielen slastné maznanie, ale aj slastný výstrek semená, pokiaľ si to budete priať. Dotiahnete teda masáž až do konca, s vyvrcholením, a budete sa cítiť ako znovuzrodený. Možno, že zistíte, že vás táto technika uspokojuje viac, než klasický sex, a niet divu, pretože mnoho mužov ho nedokáže poriadne vychutnať a sčasti ho prežíva skôr ako mechanický proces pohybu penisu a dráždenia prevažne iba na tomto mieste, s odbývaním ostatných erotogénnych zón.