Buďte naša hviezda
a vyhrajte fashion a beauty deň

Páči sa Vám naša móda?
Máte už od nás nejaký nový módny kúsok?
Rada sa fotíte?
Máte súťažného ducha?

Ak ste odpovedala štyrikrát áno, tak presne Vás hľadáme! :)

Pretože veríme, že Vám naše módne kúsky veľmi pristanú, môžete sa stať našou hviezdou a vyhrať krásne ceny. A čo pre to musíte urobiť? Je to veľmi jednoduché. Odfoťte sa s vašim obľúbeným drinkom v módnom kúsku od nás, fotku publikujte na svojom Facebooku alebo Instagramu s hashtagom #HvezdaTamsinu a potom už si len držte palce.

Vy ste naša hviezda

Počas tohto roka vyberieme päť výherkýň, ktoré od nás získajú zaujímavé a hodnotné ceny.

Myslíte si, že nemáte šancu, pretože práve nemáte modelkovský miery? Omyl! Nehľadáme modelky dokonalých tvarov, ale osobnosti, z ktorých vyžaruje charizma a šmrnc. Šancu tak má naozaj každá z Vás!

A aké výhry na Vás čakajú?

Najskôr si Vás budeme hýčkať v kozmetickom salóne nášho partnera firmy RYOR. A potom pre Vás máme možnosť vžiť sa do úlohy topmodelky a nafotiť úžasný profesionálny set módnych fotografií. K tomu všetkému ešte získate možnosť vybrať si u nás nové módne kúsky v hodnote 120 € a od nášho partnera balíček kozmetiky RYOR. A samozrejme od nás dostanete set Vašich profesionálnych fotografií.

A to ešte nie je všetko!

V predvianočnom čase potom pre všetky výherkyně pripravujeme stretnutie s pohostením a spoločné fotenie s témou plesovej sezóny v úžasných a reprezentatívnych priestoroch luxusného hotela Mandarin Oriental, Prague . Budete tak mať možnosť vyskúšať si nádherné a luxusné plesové šaty napríklad od značky Little Mistress.

Tak neváhajte a poďte do toho!
Pretože predsa
Vy ste naša hviezda!

Naši partneři

RYOR

RYOR je česká rodinná firma založená v roce 1991, která vyrábí kosmetiku s přírodními extrakty ošetřujících pleť a tělo. Získala mnoho národních i mezinárodních ocenění a své produkty vyváží do více než 20ti zemí světa. V současné době vyrábí firma něco kolem 200 výrobků, z toho přibližně 120 je určených pro maloobchodní síť a 80 určených pro profesionální kosmetické salony. Bližší informace o firmě RYOR naleznete na www.ryor.cz.

Mandarin Oriental, Prague

Mandarin Oriental, Prague je pětihvězdičkový luxusní hotel, který se nachází uprostřed historických památek a zářivých věží nejkrásnějšího města České republiky. Hotel nabízí moderní prostředí v budově staré několik staletí. Je situován v budově bývalého kláštera ze 14. století, a je proto nejen pětihvězdičkovým luxusním hotelem, ale také krásně zachovalým historickým prostorem. Současný design se hladce snoubí s původními architektonickými prvky a nabízí tak skutečně jedinečný zážitek. Bližší informace o hotelu najdete na www.mandarinoriental.cz/prague

Novinky do emailu s bonusom
8 EUR na Váš nákup
žena
Zavrieť

MÓDNE NOVINKY SO ZĽAVOU 8 € Zapíšte sa na odber našich módnych noviniek
a získajte vždy niečo navyše

S našim newsletterom vám nič neunikne!