O nás aneb
Štyri piliere Tamsinu

O nás

Byť šik nie je len tak. Jeden by povedal, že to vyžaduje vlastne len kvalitne naplnený šatník, v Tamsin ale vieme, že to nestačí. Okrem pravidelnej čerstvé dodávky nových trendov v ríši spoločenských a kokteilových šiat, plesových rób i šiat na denné nosenie je potreba navyše ešte to, čo sa kúpiť nedá.

Ani v Tamsinu!

Napriek tomu sme dokázali skúsenosťami a láskou k móde nájsť toto "naviac" a vztýčiť piliere, na ktorých hrdo fungujeme od roku 2010.

Tamsin starostlivo sleduje trendy a zaisťuje prísun horúcich noviniek od značiek Boohoo, Top Secret, PrettyLittleThing, Little Mistress i Closet London.

Postavili sme tak

I. PILIER - prehľad, informovanosť o móde a znalosť trendov

Sme si vedomí, že s tým súvisí neustále sebavzdelávanie a skúmanie módnych noviniek, čo a kde, ako frčí. Vieme však, že niečo také sa vo svete módy cení zlatom. Často totiž záleží na jedinom detaile, ktorý dokáže šaty povzniesť z obyčajných na dechberoucí.

Uvedomili sme si, že nie je dobré podliehať trendom natoľko, aby sme stratili vlastné hodnoty. Tak vznikol

II. PILIER udržateľná móda

Výber z charakterných značiek. Dávame si záležať, aby brandy, na ktore vsadíme, okrem módy fandili aj prírode, planéte Zemi a tým, ktorým je občas potreba podať pomocnú ruku.

Tamsin zároveň vie, že ponuka trendov je extrémne široká a nie je ťažké sa v nej občas stratiť. Plesové šaty, kvetinové šaty i koktejlky však pre obrovské množstvo strácajú na jedinečnosti. Z toho dôvodu sme položili základy pre

O nás

III. PILIER - Dôraz na kreativitu a osobitosť

Podporujeme dynamické lovebrandy, s ktorými šaty pre denné nosenie aj zavinovacie maxi šaty spôsobí rozruch, pretože inde také jednoducho nenájdete.

Tamsin hrdo hlása aj to, na čom stojí

IV. PILIER - Ženskosť má mnoho podôb

a obmedzovať ju tabuľkami je dávno pasé. Fandíme krivkám všetkých tvarov, takže u nás nájdete exkluzívny výber zo spoločenských, formálnych aj party šiat plnoštíhle módy až vo veľkostiach 52.

Prezrite si novú kolekciu

Novinky do emailu s bonusom
8 EUR na Váš nákup
žena