Štýlová šiltovka = Štýlová reklama

Buďte veľkorysí a darujte svojim milovaným a verným zákazníkom reklamné šiltovky promodarceky.sk s vaším logom. Môžete si byť istí, že vaši zákazníci si vás zamilujú ešte viac. V týchto letných horúcich dňoch je šiltovka veľmi praktickým a štýlovým reklamným predmetom. Chráni nás pred slnkom a neznesiteľnými teplotami, ktoré môžu byť až nebezpečné. Dajte svojim klientom takýmto spôsobom najavo, že vám na nich záleží. A navyše, pre vás to bude predstavovať vynikajúcu formu reklamy, ktorá obohatí váš marketing. Nezaostávajte a kráčajte s dobou marketingovou.

reklama

Reklamná šiltovka – praktický darček, ktorý si zákazníci zapamätajú…

Vydajte sa na úžasnú a kreatívnu cestu za vytvorením jedinečného reklamného produktu, ktorý najlepšie vystihuje, propaguje a reprezentuje vašu značku. Vytvorte štýlové reklamné šiltovky s vlastnou potlačou. Na šiltovke môže byť zobrazené vaše logo, slogan, motto, názov,… skrátka, čokoľvek, čím sa odlíšite od ostatných. Kreativite sa predsa medze nekladú. Oslovte svojich stálych a potenciálnych zákazníkov spôsobom, ktorý ich zaujme. Buďte jedineční a nezabudnuteľní.

šiltovka

Dizajn reklamných šiltoviek

Dizajn a štýl šiltovky by mal silne rezonovať s vašou značkou a podnikovou filozofiou. Vyberajte na základe toho farby, štýly, vzory, slová či symboly, ktoré sú jej nevyhnutnou súčasťou. U nás máte na výber zo širokej ponuky materiálov, či už vás očaria rifľové šiltovky, bavlnené šiltovky alebo šiltovky s reflexnými prvkami. Okrem toho, žiadny nápad nám nie je cudzí a radi sa prispôsobíme vašim želaniam. Veľkým hitom tejto sezóny je napríklad výšivka. Pri výrobe šiltoviek používame len kvalitné a overené materiály ako 100 % bavlna, bavlna a polyester, mikrovlákno a sieťovina, polyester alebo obľúbená, ekologicky šetrná, recyklovaná bavlna. Prispôsobiť si môžete aj farby a farebné kombinácie. Či už stavíte na jednoduchosť v podobe jednofarebnej šiltovky alebo kreatívnu kombináciu niekoľkých farieb, u nás si vyberiete to najlepšie.