Čo je to sex ponuka

Viete, čo sú také tie sex ponuky? Môže to byť napríklad od vašej dlhoročnej kamarátky, ktorá by s vami ako s mužom chcela prežiť nejaké milostné dobrodružstvo alebo napríklad manželka, ktorá vás deň čo deň zvádza. Aby som pravdu povedala, tak sex je podľa mňa potrebný. A ak niekto tvrdí, že nie, tak celkom dosť klame. Prečo? Sex je normálna ľudská potreba, ktorá je úplne prirodzená. A pokiaľ vám niekto tvrdí, že nie, tak to rozhodne nie je pravda. Záleží ale, ako sex budete brať. Je sex a sex av každom je rozdiel. Buď budete mať rýchly sex, pri ktorom nič veľmi nezažijete, nebude sa vám páčiť, pretože partner Vám neurobí ani predohru alebo naopak áno.

s

A s predohrou je ten sex tak nádherný, precítený. Ja by som vám o tom mohla rozprávať, čo predohra urobí s celkovým sexom. Naozaj veľa a tomu verte. Sú tiež rôzne polohy a každý pár si nájde tú svoju, ktorá mu vyhovuje. Mne sa napríklad páči tá úplne obyčajná pozícia misionára a potom ešte zozadu. V sexe sa s pozíciami dá veľa experimentovať av každej pozícii sa budete cítiť inak. Napríklad ja najviac zbožňujem milionárov, ale priateľ to vie a vie ma veľmi dobre uspokojiť. Celkom sa aj hovorím, že mám celkom veľké šťastie, že mám takého skvelého partnera, akého mám.

s

Aj po troch rokoch si totiž hrozne veľmi rozumieme a vieme spolu komunikovať, čo plno ľudí v páre nevie. Takže keď príde nejaký problém, tak ho dokážeme vyriešiť. A toho si veľmi cením. Takže si nerozumieme iba po tej sexuálnej stránke. Ale strašne ma priťahuje ako chlap a je naozaj sexi. Vyžaruje z neho takú skvelú zvláštnu charizmu, ktorá má len máloktorý chlap a to sa mi na ňom páči. Takže ak máte partnera, s ktorým si veľmi rozumiete, tak za to buďte veľmi radi, pretože to je v dnešnej dobe naozajstná vzácnosť av dnešnej dobe spolu len málo párov komunikuje a rieši problémy.