Erotická masáž v troch krokoch

Erotic massage by si mali zamilovať všetci, ktorí majú práce nad hlavu a potrebujú poriadne vypnúť. Ak si chcete kvalitnú erotickú masáž dopriať doma, tak potrebujete vedieť len tri vec. Prvou je to, ako na vodiť správnu atmosféru, druhou je správny postup masírovania a tretia spôsob, akým sa uvoľniť a pri masáži nemyslieť na nič iné. Takto si svoju spoločnú erotickú masáž môžete užiť plnými dúškami a bez zbytočného vyrušovania.

Muž a žena v objatí nad mestom

Začnite navodením správnej atmosféry
Tantrická hudba, stlmené svetlo a príjemné vône, toto sú tri základné veci, bez ktorých nemôžete navodiť tú správnu atmosféru na erotickú masáž. Hudba by mala byť pomalá, no zároveň rytmická s výraznými prvkami, ktoré majú vplyv na to, aby ste boli na jednej strane upokojení, no na strane druhej dostatočne nažhavení a vzrušení. Vône nesmú byť príliš výrazné až agresívne. Mali by vám byť príjemné a nerozptyľovať vás.

Ako na masáž
Dostávame sa ku základu celej masáže, a to k samotnej masáži. Základom je to, aby ste sa nikam neponáhľali. Človek sa nechá veľmi ľahko zviesť tým, že ide o erotickú masáž, a preto chce okamžite masírovať len niektoré, asi viete ktoré, časti tela. Na tie samozrejme nesmiete zabudnúť, no určite s nimi nezačínajte. Začnite nohami, rukami, chrbtom, bruchom a k inímnym partiám sa dostaňte postupne.

Žena drží v rukách svietiace srdce

Hlavu si „vypnite“ už pred masážou
Ak budete počas celej masáže myšlienkami v práci alebo pri iných povinnostiach, neužujete si ju ani len trošku. Preto sa pokúste už pred začatím masáže dobre uvoľniť. Ideálnym spôsobom je napríklad spoločný kúpeľ, alebo maznanie v posteli. Môžete taktiež iba sedieť alebo ležať a počúvať hudbu. Jednoducho robte to, čo sa pomáha uvoľniť vám, to hlavné uvoľnenie príde samozrejme až pri masáži, no aby to bolo to pravé orechové, je potrebné sa na všetko naladiť už pred masírovaním.