Fotografie v hmatateľnej forme

S nami dosiahnete, aby vaše fotografie mali aj hmatateľnú materiálnu podobu. Ak to vnímate tak, že nestačí uchovávať spomienky v podobe fotiek v elektronickej forme, ste na správnom mieste. Za minimálne ceny vám vytlačíme fotografie požadovaných rozmerov. Objednávku si vytvoríte online z pohodlia vášho domova. Postup je zaručene jednoduchý a zrozumiteľný aj pre začiatočníkov. Prostredníctvom vášho elektronického zariadenia, na ktorom máte uložené vaše fotografie, ktoré chcete vytlačiť, ich presuniete do vašej objednávky. V objednávke zadáte veľkosť jednotlivých fotografií ako aj počet kusov.

tlač čiernobielych fotografií

Vyberiete si lesklý alebo matný povrch. Systém vás bude navigovať krok za krokom, aby ste celý proces úspešne zvládli a dotiahli do konca. Po potvrdení objednávky si vyberiete spôsob platby. Platiť môžete vopred, ako aj po prevzatí vašej zásielky. U nás nájdete hneď niekoľko zaujímavých produktov a služieb. Očarili vás hrnčeky s fotografiami? Alebo kalendáre či obrazy, na ktorých môžete byť vyobrazení vy alebo vaši najbližší? Žiadny problém. S nami to hravo zvládnete. Takýmto spôsobom si môžete zaujímavo dotvoriť vašu pracovňu, obývaciu izbu či spálňu. Fotografie vašich blízkych vo forme obrazu budú s vami a to priamo na plátne.

tlač farebných fotografií

V prostredí, v ktorom ste obklopení zaujímavými predmetmi, ktoré niečo vypovedajú alebo samotnými fotografiami, sa chtiac nechtiac, cítite o niečo lepšie, v lepšom naladení a o to práve ide. O to, aby ste sa cítili príjemne pri práci či oddychu, aby ste dokázali oddychovať a načerpávať nové sily do ďalších dní. K tomu vám výborne pomôžu aj takzvané žiariče pozitívnej energie vo forme obrazov z výnimočných dní. Významné podujatia, dovolenky, zaujímavé portréty vašich detí, to všetko a ešte omnoho viac môžete mať u vás doma v podobe tlačenej fotografie. Tlač fotografií poteší všetkých tých, ktorí si fotky radi zakladajú a následne prezerajú, čím si vybavujú krásne spomienky.