Prečistenie odtoku vám hravo spraví krtkovacia firma!

Krtkovanie Galanta

Firma AB Krtkovanie pôsobí aj v regióne Galanty a okolia. Pokiaľ ste práve odtiaľto, alebo tu pracujete a máte nehnuteľnosť, či priam výrobu, neváhajte sa na nich v tejto veci kedykoľvek obrátiť. Dlhoročné skúsenosti im predurčujú úspech s každým upchatým problémom. Zaoberajú sa prečisťovaním a spriechodňovaním upchatých a zanesených kanalizácií, potrubí, odtokov alebo odkvapov. Inak povedané súhrn týchto činností môžeme nazvať ako „krtkovanie“.

pracovník

Kto sa môže na AB Krtkovanie obrátiť?

Krtkovanie môže potrebovať naozaj ktokoľvek, či už pre havarijné stavy alebo ako prevenciu, aby k havárii nedošlo. Inštitúcie, firmy, závody, výrobne, ktokoľvek, kto potrebuje prečistiť väčšie kanalizačné odpadové rúry. Vysokotlakovou metódou čistenia sa dá prečistiť aj 60, či 100 metrové potrubie. Je na to samozrejme potrebná technika, ktorú AB Krtkovanie má. Potrubie sa prúdom vody, pomocou čerpadla a motora prečisťuje a uvoľňuje od usadenín a dlhoročných nánosov. Po zásahu bude opäť ako nové!

kupelna

A čo domácnosti?

Áno, aj domácnosti si môžu krtkovanie objednať! Pokiaľ máte problém napríklad s pravidelným upchávaním odtokov alebo odpadovej rúry v toalete, objednajte si krtkovaciu firmu, ktorá vám tento problém hravo a rýchlo odstráni. Nebudete musieť používať chemikálie na uvoľňovanie nečistôt z odtokov, krtkovacia firma to urobí za vás. Bude to ekologickejšie a efektívnejšie zároveň. Elektromechanickým čistením sa dá dostať aj do veľmi úzkych a ťažšie dostupných miest. Preto sa dá touto ekologickou technikou prečistiť aj menšie a drobnejšie upchaté odtoky a miesta v nich.

Firma AB Krtkovanie má veľmi výhodné ceny za svoje služby, čo iste každý ocení najmä v tomto období. Ak si chcete krtkovanie objednať, alebo potrebujete ešte viacej informácií, kliknite na link v tomto článku a kontaktujte pracovníkov firmy. Iste vám radi poradia alebo dajú vhodný termín.