Výhody pieskovacieho boxu

Pieskovacie boxy sú vynikajúce a používajú sa pri rôznych remeslách alebo umeleckých činnostiach. Vytvárajú povrchové efekty. Ak potrebujete niečo zrenovovať, viete použiť pieskovací box 1200l pri svojej práci. Vlastníte dielňu, kde pravidelne vykonávate rôznu činnosť? Môžete tam odstraňovať hrdzu z rôznych starých predmetov. K tejto činnosti vám pomôže práve obľúbený pieskovací box. Je univerzálny na rôzne využitie pri vašej náročnej práci. Pieskovací box musí obsahovať veľký pracovný priestor. Najlepšie je, ak má aspoň dve obslužné státia. Pri pieskovacom boxe tak môžu naraz pracovať aj dvaja pracovníci.

Dielňa

Na každom pieskovacom boxe sa nachádza aj odsávanie prachu, ktoré je väčšinou umiestnené na bočnej stene pieskovacieho boxu. Na pieskovacom boxe sa vykonáva tryskovanie. Výhodami pieskovacieho boxu je veľký objem kabíny, kde naraz môžu pracovať aj dvaja pracovníci, predné dvere, ktoré uľahčia prístup na piestoch, či aj dve tryskacie pištole, ktoré sa používajú pri tryskovaní. Pri práci používajte ochranné pogumované rukavice. Môžete odstraňovať hrdzu, opravovať vrstvy nečistôt alebo aj obnovovať rôzne staré predmety. Pieskovací box je vynikajúcim pre takúto činnosť. Radi opravujete rôzne staré predmety?

Hrdza

Práve pieskovací box vám v tom uľahčí vašu prácu. Na pieskovacom boxe sa vytvorí hrubá vrstva prachu, ktorú vynikajúco odstráni odstraňovač prachu, ktorý je umiestnený priamo na pieskovacom boxe. Každý pieskovací box obsahuje pevné štyri nohy na pohodlnú manipuláciu s pieskovacím boxom. Na pieskovacom boxe pracujete aj s abrazivom. Každý pieskovací box obsahuje taktiež aj zásobník na abrazívo, ktoré je umiestnené naspodku pieskovacieho boxu. Ak ste kutil alebo len pracujete v takej firme, kde sa využíva pieskovací box, bude spokojný s funkciami pieskovacieho boxu. Je to ťažký stroj, ktorý je avšak vďaka nohám ľahko manipulovateľným.