Chystáte sa na poštu?

Ak ste častým odosielateľom zásielok viete, že niekedy obyčajná obálka nestačí. Čo ale robiť ak nechceme použiť pri balení krabicu? Či už chodíte na poštu často alebo raz za čas, určite ste sa stretli so situáciou, kedy na Vašu zásielku obyčajná obálka proste nestačila. Do papierovej krabice ale svoju zásielku zabaliť nemôžete alebo nechcete… Či už kvôli rozmerom alebo krehkosti obsahu zásielky pre Vás proste klasická krabica nie je vhodná. Čo teraz? Máte na výber. Pre takého prípady je tu bublinková obálka. Ak teda potrebujete skutočne pevnú obálku, ktorá niečo vydrží a kvalitne ochráni svoj obsah je bublinková obálka tým správnym riešením. Tento druh obálok má iné vnútro.

Prepravujte svoje zásielky bezpečne

Je to tým, že tieto obálky majú do vnútorného priestoru vlepenú bublinkovú fóliu. Tá výborne ochráni obsah, môžete sa teda spoľahnúť na doručenie, ktoré dobre dopadne. Sú vhodné na národnú ale aj medzinárodnú dopravu. Tieto obálky majú výdrž a aj nešetrné zaobchádzanie je pre nich hračkou. Dokážu teda poskytnúť vysoký stupeň ochrany pre svoj obsah, nech už je akýkoľvek. Veľkosti obálok sú rôzne, nemusíte sa teda báť, že by pre Vás a vaše potreby nebola vhodná obálka. Dostupné sú menšie ako aj väčšie rozmery tohto obalového materiálu. Prepravovať v nich môžete drobnosti ako aj väčšie predmety či drobnú elektrotechniku – doplnky.

Posielajte zásielky v novom štýle a hlavne bezpečne

Napríklad mobil, nabíjačky či tlačoviny a dokumenty. K najpredávanejším obálkam patria bublinkové obálky 11A. Tento typ obálky má rozmery 100 x 165 mm. Je teda vhodný aj na menšie predmety aj na dokumenty. Cena je pritom viac než priaznivá v porovnaní s kvalitou. Čo si ceníme a berieme v pozitívnom svetle. Rovnako nákup týchto obálok je v primeranom počte, priemere 200 kusov v balení. Nestane sa teda, že by Vám obálky došli, ale ani na druhej strane nie ste zavalený hŕbou o počte niekoľko stoviek kusov. V tomto pomere je cena takejto obálky na počudovanie pár centov, čo je ekonomické a úsporné. Svoje využitie teda nájdu nielen v kanceláriách či inštitúciách ale aj v školstve či bežnej domácnosti.