Móda a oné štruktúry

Pozerám trochu Nákupné maniačky aspoň niečo nevidela som cirka pol hodina lebo som učila online. Majú skvelú tému RUZOVA. Ja som sa tiež sa dnes zladila do ružova. Strašne veľa mám tento týždeň doučovania či vybavovania tiež písania aj online školenia ja už ledva čakám že bude voľno. Lebo tento týždeň mám ešte doučovanie maturantov online budúci týždeň je toho už menej ja učím Slovenský jazyk aj Lit. aj DEJNY UMENIA SŠ. Tie DEJNY UMENIE sú náročne pre študenta. Sú to študenti Súkromnej umeleckej školy. Je to zaujímavý odbor síce. Dnes chcem trochu popísať ale to počasie des keď idete von tak neviete ako sa máte obliecť.

FAREBNA SKALA

Zase je dnes zamračené horor . Kamoška hovorí že dávno nepršalo. Zatiaľ je 17 stupňov pomerne chladno . Keby som mala viac peňazí tak človek rozbehol čo by chcel robiť. Ja by som nedbala mať všetko v rovnováhe keby sa dalo. Ako sa hovorí že mať všetko KOSER. ja som včera poobede mala už šľapky tak bolo teplo mám také bordové. Celý týždeň mám 5 hod. doučovanie aj o hlas prídem ja pracujem online je to fuška. Cez prázdniny sa budem na 100 % venovať sebe už sa neviem dočkať. Hádam sa to ešte dnes umúdri myslím počasie že bude aj slniečko zatiaľ to to tak nevyzerá. Ja som teraz prakticky oblečená mám tričko k tomu krátke legíny a župan pohodlie pri písaní.

HARMONIA MEDITACIA

Doučovanie mám až poobede. Len čas je neskutočné rýchly. Des už pol jedenástej. Nedávno bolo 9 hodín otras . Ešte by som chcela napísať  Aspoň dva články len chcem variť. Dnes chcem pohánku urobiť ako praženicu falošnú . Aj varenie je ako móda rôznorodá obe sú hravé aj úžasné milujem ich. Ja som taký typ ženy že mňa poteší či nadchne každá maličkosť ktorá ma poteší. Lebo keď sa to tak zoberie o čom je život o ničom o práci dokola a samé stresy. Jaj bola by som Happy dala som o novú prácu brigádu žiadosť na prázdniny keby ma zobrali každé euro sa zíde nie som síce skupaňa doprajem si. Toľko má človek teraz práce a vybavovania že si nemám kedy urobiť nechty na rukách ostrihať ja mám pestované ruky síce rada si robím pedikúru manikúru.