Moderné osvetlenie – LED panely

Spoločnosť ledprodukt je popredným predajcom LED produktov ako sú LED žiarovky, LED solárne osvetlenia, rovnako tak aj LED pásy, ktorých je u nás dostupné pomerne veľké množstvo a to v rôznych dĺžkach, ale taktiež aj rôzne stĺpové svietidlá, rôzne vodeodolné stropné LED svietidlá, podhľadové svietidlá, pohybové senzory, ale nájdete tu taktiež aj LED nápisy a loga. Mnohí z vás určite nepohrdnú krásnym doplnkom do kúpeľne v podobe LED zrkadiel. Všetky naše produkty sú pre vás v najvyššej kvalite na čo si naša spoločnosť významne potrpí. U nás nájdete skutočne mnoho druhov rôznych typov LED svietidiel ale aj bežných klasických svietidiel. Neváhajte a pozrite si napríklad našu bohatú ponuku v ktorej pre vás máme LED panely. LED panely sú pomerne moderné typy svietidiel, ktoré ponúkajú a teda poskytujú dokonalé osvetlenie v rámci celých miestnosti.

pracovná nmiestnosť

Z bohatej ponuky LED panelov si môžete vyberať z takzvaných veľkých a malých LED panelov. Taktiež tu nájdete LED panely stmievateľné, ale aj z RGB + dual white panely a mnohé iné. V rámci našej ponuky nájdete taktiežled panel 12v, v tvare kruh v značke Wellmax. Tento 12W LED panel vám ponúkame v prevedení neutrálna biela.

LED panel

Jedná sa o stropný panel, ktorí vďaka svojmu neutralnemu svetlu v označení 4000K dokonale osvetlí „každý kút” v miestnosti a vy tak nebudete trpieť nedostatkom svetla. Výhody tohto LED panela oceníte v každom druhu miestnosti, už potrebujete osvetliť ateliér, sklad, predajňu, kanceláriu a mnohé iné. Samozrejme, u nás nájdete aj iné typy LED panelov v podobe rôznych iných prevedení, ako sú napríklad štvorec a obdĺžnik. Na všetky naše LED panely vám ponúkame bežnú záruku, no pri niektorých typoch panelov sa môžete tešiť aj záruke v podobe až piatich rokov. Všetky potrebné komponenty k montáži ale aj ku správnemu fungovaniu LED panelov nájdete taktiež jednoducho u nás na stránke www.ledprodukt.sk.