Ready? Let´s go !

Ste podnikateľ/ka, ktorý/á nečaká na zázraky? Chcete mať všetky dôležité veci z krku a začať hneď so svojím biznisom? Sme tu len pre vás! Ponúkame vám úžasnú možnosť ako ušetriť čas aj peniaze. Zainvestujte do ready made spoločnosti. Čo to vlastne znamená ready made? V preklade z angličtiny to je už pripravená spoločnosť. To znamená, že táto spoločnosť už bola vytvorená a je pripravená na predaj a čaká len na vás. Niektoré aj majú nejakú tú svoju históriu. To si samozrejme môžete vybrať, či chcete spoločnosť s históriou alebo bez.

firma, spoločnosť

Aké to má výhody kúpiť si ready made spoločnosť? Všetky tieto spoločnosti majú pridelené IČO aj DIČ, máte stopercentnú istotu o tom, že daná spoločnosť je bez záväzkov, sú pripravené na kúpu a čakajú tu len na vás, všetky potrebné dokumenty sú pripravené naším advokátom, čiže všetko prebehne hladko bez žiadnych komplikácií. Ak máte o ready made sro záujem, viete si na našej stránke nájsť firmu, ktorá vás zaujme. Sú zapísané v priehľadnej tabuľke, v ktorej sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o danej spoločnosti. Viete si taktiež pozrieť, či bývalý majiteľ danej firmy bol platičom dph alebo nie. Keď si vyberiete firmu, o ktorú máte záujem, viete si ju rezervovať a následne sa dohodne všetko ostatné. Cena, za ktorú si firmu zakúpite zahŕňa zmenu majiteľa, obchodného mena, zmenu oblasti podnikania, zmluvu o prevode obchodného podielu ale aj súdny poplatok za zápis všetkých zmien a mnoho ďalších.

podpis

Neváhajte a rozhodnite sa správne! Ak ste ready a chcete so svojím podnikateľským životom začať čo najskôr, tak si vyberte to správne. A to správne je ready made sro. Nenechajte vašu spoločnosť naďalej čakať na zázraky, ready made sro nikoho čakať nenechá! Je pripravená len pre vás. Stačí len navštíviť našu stránky a zarezervovať si firmu, ktorú si vyberiete. Všetko ostatné je už vybavené a neostáva vám už nič iné, len podpísať a začať naplno podnikať! Tak nečakajte a neváhajte a zainvestujte správne! Are you ready? Let´s go!